Wyjazd wakacyjny dla mam z dziećmi.

WYJAZD DLA MAM Z DZIEĆMI: "Kocham, więc wychowuję"

TERMIN: 23 czerwca - 1 lipca 2017 (8 pełnych dni)

KOSZTY: Od każdej rodziny pobieramy 300 zł składki na materiały do zajęć warsztatowych dla mam, opłatę za warsztaty ze specjalistami oraz materiały plastyczne dla dzieci na ich zajęcia. Ta składka jest równocześnie zaliczką na podstawie której dokonywana jest rezerwacja miejsca na wyjazd.

Nocleg i wyżywienie:

- osoba dorosła - 50 zł/doba

- dziecko w wieku 4-18 lat - 40 zł/doba

- dziecko w wieku 1-3 lat - 30 zł/doba

- niemowlę 0-1 lat - 0 zł

Miejsce: Suchcice

Opis wyjazdu: Zapraszamy wszystkie mamy wraz z dziećmi na wyjazd wakacyjny podczas którego będziemy szkolili nasz warsztat wychowawczy, by móc być jeszcze lepszym rodzicem. Będziemy zdobywać praktyczną wiedzę i umiejętności wychowawcze oraz dowiemy się co Pismo Święte mówi nam o wychowaniu dzieci. Podczas całego wyjazdu będzie z nami obecny ksiądz, który będzie służył posługą sakramentalną a także będzie nam objaśniał Słowo Boże. Przewidujemy codzienne warsztaty wychowawcze dla mam (wówczas gwarantujemy opiekę dla dzieci od 2 roku życia, młodsze mogą przebywać wraz z rodzicem). Poza tym równolegle będą się odbywały atrakcyjne zajęcia plastyczne i sportowe dla dzieci (podział na grupy wiekowe). Przewidujemy też sporo czasu wolnego dla wszystkich rodzin biorących udział w tym wyjeździe, by rodziny mogły się poznać, zintegrować i wzajemnie umocnić w rodzicielskim powołaniu. Wyjazd jest kierowany głównie do mam z dziećmi, choć liczymy, że ojcowie przywiozą i odbiorą swoje rodziny i spędzą też z nami 1 lub 2 doby przy okazji weekendu. W czasie weekendu, kiedy liczymy na obecność całych rodzin wraz z ojcami - planujemy organizację rodzinnego ogniska oraz olimpiady sportowej dla całych rodzin.

Jesteśmy również otwarci na samotne matki, które są bardzo dzielne i zmagają się z problemami wychowawczymi, również je zapraszamy na nasz wyjazd, by się wspólnie umocnić i dodać sobie na wzajem otuchy! Serdecznie zapraszamy!!!

ZAPISY I PYTANIA: Zgłoszenia proszę kierować bezpośrednio przez maila: zonawarszawa@gmail.com w tytule wyjazd wakacyjny

Termin zgłoszeń - do 15 kwietnia 2018 Zaliczkę w wysokości 300 zł proszę przesłać na nr konta, który zostanie podany po zgłoszeniu. Zapis i rezerwacja miejsca następuje po zapisie mailowym oraz wpłacie zaliczki na konto bankowe