Spotkania dla żon

Spotkania dla żon prowadzone są w oparciu o książkę Lindy Dillow "Jaką żoną jestem". Warsztaty te zmieniły we mnie patrzenie na samą siebie i moje małżeństwo. Dzięki dzieleniu się z innymi żonami, zobaczyłam, że kobiety mają podobne problemy i podobne radości. To daje poczucie wspólnotowości, nam żonom daje siłę. Dzięki tym spotkaniom można zaobserwować wiele podobieństw w relacjach między innymi małżonkami, chociaż każde małżeństwo jest inne. To piękne bogactwo, ale i pewne trudności, bo nikt nie ma dla nas gotowych rowiązań na nasze problemy.

Cieszę się z tych warsztatów, z tego jak dzielimy się refleksjami po kolejnych rozdziałach. To inspirujące! Ale najważniejsza prawda jest taka, że każda z nas idzie po tej drodze z Bogiem, który właśnie małżeństwo zaplanował dla nas jako pomysł na nasze zbawienie. Polecam te spotkania każdej żonie i życzę odwagi na zmienianie się na lepsze. Cieszę się ogromnie, że mogę uczestniczyć w tym Bożym dziele.

Edyta Rogowska

To, ze jestem w tej właśnie grupie dużo mi daje, Wychodzę ubogacona przemyśleniami i spojrzeniami na różne kwestie, związane z małżeństwem i nie tylko:)
Przychodzę, bo już nie wyobrażam sobie inaczej:) Bardzo mi pomagają te spotkania. Warto przychodzić na 100%. Możemy się wzajemnie od siebie uczyć, ubogacać, wzrastać jako kobiety, żony, matki!

Anna Romaniuk